Razem Bezpieczniej – Edukacja dla dialogu międzykulturowego

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie: „Edukacja dla dialogu międzykulturowego w województwie zachodniopomorskim” Projekt finansowany jest przez MSWiA w ramach programu „Razem Bezpieczniej” im. W. Stasiaka na lata 2018-2020.

Termin realizacji: 24.09.2018 – 31.12.2018

• Nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych, a także przedszkolaków i ich wychowawców
  • Funkcjonariuszy Policji

W programie między innymi:

• Warsztaty dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej „Inny, a jednak taki sam”
  • Warsztaty dla nauczycieli „Przeciwdziałanie agresji i mowie nienawiści wśród uczniów”
  • Warsztaty dla Funkcjonariuszy Policji „Warsztaty szkoleniowe w obszarze wielokulturowości oraz realizacji czynności procesowych z udziałem cudzoziemców oraz mniejszości narodowych i etnicznych”
  • Konkurs plastyczno-multimedialny „Tolerancja – jestem na tak!”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
Więcej informacji pod numerem telefonu: 91/448-00-21 oraz mailem: szkolenia@twp.szczecin.pl

Załączniki:

Termin składania prac konkursowych został wydłużony do dnia 06 grudnia 2018 r.