Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie 8.6 „Kwalifikacyjne kursy zawodowe szansą na nowy zawód!”

„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego”

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Okres realizacji: 01.09.2018 r. – 31.08.2020 r.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

• Osoby powyżej 18 roku życia z terenu województwa zachodniopomorskiego zainteresowane zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem kwalifikacji zawodowych

W ramach projektu  uczestnicy skorzystają z następujących form wsparcia:

• Doradztwo zawodowe oraz utworzenie Indywidualnego Planu Działania
  • Udział w kursach zakończonych egzaminem zewnętrznym potwierdzającym nabycie kwalifikacji w zawodach: elektryk, spawacz MAG, spawacz TIG, kucharz oraz Programista Aplikacji w języku Python (wymagana znajomość języka angielskiego)

Każdy moduł kursu kończy się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym nabycie kwalifikacji zawodowych.

REKRUTACJA DO PROJEKTU CIĄGŁA OD WRZEŚNIA 2018 R. DO WYCZERPANIA MIEJSC.

Jak się zgłosić na szkolenie?

Należy pobrać poniższe dokumenty rekrutacyjne, wypełnić je, a następnie wysłać (poczta lub skan) lub dostarczyć osobiście do siedziby Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin. Dokumenty można wypełnić również na miejscu w naszej siedzibie.

Dokumenty rekrutacyjne:

Kontakt: