Szkolenia ATEX

Szkolenie ATEX obejmuje zagadnienia z obszaru szeroko rozumianego bezpieczeństwa wybuchowego oraz procesowego. W ramach szkoleń omawiane są najważniejsze zagadnienia wynikające z tzw. dyrektyw ATEX.

Firmy produkcyjne i magazynujące, na terenie, których występują palne pyły, gazy, pary lub mieszaniny hybrydowe (kadra kierownicza, inżynierowie utrzymania ruchu, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w firmie), firmy ubezpieczeniowe i rzeczoznawcy oraz organizacje państwowe.

Zakres szkolenia jest uzgadniany i dostosowywany do potrzeb danej firmy lub organizacji.

Negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Ustalane indywidualnie i zależą od zakresu realizowanego programu oraz ilości osób mających w nim uczestniczyć.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Osoby prowadzące:

Doświadczeni specjaliści z zakresu bhp i ppoż., prawnicy, rzeczoznawcy.

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848