Efektywne zarządzanie czasem i zadaniami

Termin: 26.03.2019
Kategorie: Rozwój osobisty

Zarządzanie czasem polega na wyznaczaniu celów i priorytetów w działaniu. Jest to analiza i porównanie upływającego czasu w stosunku do tego co chcemy osiągnąć. Pozwala na bardziej praktyczne podejście do nadchodzących minut, godzin i lat.

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności dotyczące efektywnego zarządzania czasem oraz skutecznego planowania zadań. Uczestnicy nabędą umiejętności wyznaczania celów, zastanowienia się nad własnymi wartościami i asertywnością jako jednym z kluczowych aspektów omawianego tematu.

Dla osób chcących usprawnić swoje działanie w czasie, w sposób efektywny zarządzać czasem i zadaniami oraz wyeliminować złodziei czasu.

1. Czas jako kapitał do zarządzania.
  2. Skuteczne wyznaczanie celów życiowych i zawodowych jako fundament zarządzania sobą w czasie.
  3. Pożeracze czasu.
  4. Planowanie zadań i kształtowanie umiejętności ustalania priorytetów.
  5. Asertywność a zarządzanie sobą w czasie.

5 godzin dydaktycznych w godz. 16:30-20:15

WAŻNE INFORMACJE:

Podstawa prawna: Rozporządzenie ministra edukacji narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017 poz. 1632)

Dział Szkoleń