Kurs pedagogiczny dla wykładowców i trenerów pozaszkolnych form edukacyjnych

Termin: Od 12.01.2019 do 10.02.2019
Kategorie: Kursy pedagogiczne

Kurs kompetencyjny dla osób chcących podjąć pracę jako wykładowcy, szkoleniowcy czy trenerzy w pozaszkolnych formach edukacyjnych czyli pracy z osobami dorosłymi. Kurs wyposaża uczestników w pedagogiczne i psychologiczne kompetencje niezbędne w edukacji pozaszkolnej.  Dzięki warsztatom z emisji głosu, uczestnik nabędzie umiejętności efektywnego posługiwania się głosem i mową. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem metod aktywizujących uczestników do uczestnictwa w zajęciach.

Kurs adresowany jest do osób, które chciałyby podjąć działalność w zakresie prowadzenia zajęć w pozaszkolnych formach kształcenia, a także do osób działających już na polu edukacyjnym, ale pragnących podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

Dlaczego warto skorzystać?

• kurs wyposaża uczestników w pedagogiczne i psychologiczne kompetencje niezbędne w edukacji pozaszkolnej
  • dzięki warsztatom z emisji głosu, uczestnik nabędzie umiejętności efektywnego posługiwania się głosem i mową
  • zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i ćwiczeń z wykorzystaniem metod aktywizujących (praca w grupach, dyskusje, pogadanki)
  • kadra prowadząca to doświadczeni specjaliści w dziedzinie pedagogiki, psychologii i metodyki.
  • zajęcia odbywają się w weekendy w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach Wyższej Szkoły Humanistycznej
  • istnieje możliwość dostosowania godzin do potrzeb czasowych uczestników
  • zapewniamy materiały szkoleniowe, dostęp do bufetu oraz przyjemną atmosferę

1. Wybrane zagadnienia z pedagogiki i andragogiki