CorelDRAW

Termin: Od 19.02.2019 do 28.02.2019
Kategorie: Kursy komputerowe

OPIS:

Najbardziej rozpoznawalny program do tworzenia grafiki wektorowej. Doskonale nadaje się do tworzenia ulotek, plakatów, logotypów, a nawet graficznych projektów wielkoformatowych.

Kurs komputerowy z CorelDraw skierowany jest do wszystkich osób, które chcą rozpocząć pracę w najpopularniejszym programie do tworzenia grafiki. Dla przyszłych grafików czy marketingowców pracujących z grafiką wektorową, chcących poznać pełne możliwości programu CorelDRAW.

1. Wprowadzenie do programu CORELDRAW.
  2. Narzędzia rysunkowe programu CORELDRAW.
  3. Wyrównywanie, modyfikowanie i rozkład obiektów wektorowych.
  4. Zastosowanie narzędzi kształtu przy formowaniu obiektów wektorowych.
  5. Narzędzia edycyjne programu CORELDRAW.
  6. Praca z tekstem.
  7. Efekty specjalne.
  8. Praca z obrazem rastrowym.
  9. Realizacja prac praktycznych.

20 godzin dydaktycznych, w trybie popołudniowym w dni robocze, 19.II, 21.II, 26.II, 28.II, w godz.  16:45-20:30,

WAŻNE INFORMACJE:

Od uczestnika wymagana jest podstawowa obsługa komputera, zwłaszcza sprawne posługiwanie się myszą i klawiaturą. Poprawne rozróżnianie kolorów.

Zajęcia odbywają się w laboratorium komputerowym na stanowiskach dwumonitorowych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie ministra edukacji narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017 poz. 1632)

Dział Szkoleń