Tworzenie stron internetowych – system zarządzania treścią Wordpress – poziom podstawowy

Praktyczny kurs tworzenia stron WWW na najpopularniejszym systemie zarządzania stron Wordpress. System ten charakteryzuje się dużą prostotą w zarządzaniu dlatego zyskał tak wielką popularność na świecie. Dzięki warsztatowemu podejściu do zajęć każdy uczestnik otrzymuje wiedzę praktyczną i teoretyczną. Zajęcia prowadzone są w laboratorium komputerowym, każdy uczestnik otrzymuje osobne konto na serwerze dzięki temu samodzielnie i od podstaw buduje stronę internetową. Konto zostaje aktywne jeszcze na tydzień, by dalej doskonalić swój warsztat.

Szkolenie praktyczne dla osób planujących stworzyć własną stronę WWW, członków zespołów marketingowych odpowiedzialnych za wizerunek firmy w Internecie, osoby zarządzające treścią stron Internetowych w systemie Wordpress oraz osoby zainteresowane marketingiem internetowym od strony praktycznej, chcące podnieść swoje kwalifikacje pod kątem zawodu z przyszłością.

1. Możliwości systemu WordPress - główne aspekty systemu
2. Wyjaśnienie zagadnień HTML, PHP, Bazy danych
3. Instalacja i konfiguracja systemu
4. Dodawanie stron