CorelDRAW – projekty marketingowe

Termin: Od 02.04.2019 do 11.04.2019
Kategorie: Kursy komputerowe

OPIS:

Najbardziej rozpoznawalny program do tworzenia grafiki wektorowej. Doskonale nadaje się do tworzenia ulotek, plakatów, logotypów, a nawet graficznych projektów wielkoformatowych. Praktyczny warsztat przygotowujący do pracy z programem CorelDRAW. Główne zagadnienia poruszane w trakcie kursu to: obróbka graficzna zdjęć, techniki edycji obrazów, wykorzystywania wielu różnych narzędzi przeznaczonych do malowania, rysowania, wykonywania retuszów, tworzenie logotypów i wizytówek.

Kurs komputerowy z CorelDraw skierowany jest do wszystkich osób, które chcą rozpocząć pracę w najpopularniejszym programie do tworzenia grafiki. Dla przyszłych grafików czy marketingowców pracujących z grafiką wektorową, chcących poznać pełne możliwości programu CorelDRAW, szczególnie w zakresie tworzenia projektów marketingowych.

1. Parametry zdjęć i formaty zapisu cyfrowych zdjęć
  2. Efekty i narzędzia w programie,
  3. Zaawansowana praca z tekstem,
  4. Środki artystyczne, pędzle,
  5. Prace praktyczne - Projekt logo/logotypu,
  6. Prace praktyczne - Projekt wizytówki,
  7. Prace praktyczne - Projekt plakatu,
  8. Prace praktyczne  - Tworzenie broszury/ulotki
  9. Trasowanie obiektów rastrowych,

20 godzin dydaktycznych, w trybie popołudniowym w dni robocze, 02.IV, 04.IV, 09.IV, 11.IV, w godz.  16:45-20:30,

WAŻNE INFORMACJE:

Od uczestnika wymagana jest podstawowa obsługa komputera programu CorelDRAW.,

Zajęcia odbywają się w laboratorium komputerowym na stanowiskach dwumonitorowych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie ministra edukacji narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017 poz. 1632)

Dział Szkoleń