Jak pomóc uczniom w efektywnej nauce?

Termin: 24.10.2018

Sprawdzian, klasówka, matura, egzaminy językowe, egzamin na prawo jazdy, obrona pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej, testy i egzaminy w pracy itd. Współcześnie nauka jest procesem permanentnym. Zatem w jaki sposób uczyć się, by się nauczyć? Jak nauczyć uczniów efektywnego uczenia się? Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspomóc uczniów w zdobyciu tej niezwykłej umiejętności, która przyda im się na każdym etapie ich życia.

Nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, psycholodzy oraz wszyscy pracownicy kulturalno – oświatowi.

• Różne rodzaje motywacji – po co się uczymy?
  • Funkcjonowanie ludzkiego umysłu - pamięć i jej prawa.
  • Preferencje zmysłowe a uczenie się.
  • Blokady i przeszkody w skutecznej nauce.
  • Techniki skutecznie wspomagające naukę każdego materiału, adekwatne do różnych stylów uczenia się.

5 godzin dydaktycznych w godz. 16:30-20:15

200,00 złotych