Style podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Na szkoleniu prezentujemy nowatorskie podejście do budowania i zarządzania zespołem. Określając Twój Styl Myślenia i Styl Działania pokażemy Ci czym różnisz się od innych i co jest w Tobie wyjątkowego. Podpowiemy, jak i z kim najszybciej możesz znaleźć porozumienie, a kiedy i dlaczego będzie to wymagać od Ciebie większego wysiłku. Dowiesz się także, dlaczego z niektórymi osobami najłatwiej Ci się pracuje, a z niektórymi idzie Ci nie tak jak byś tego chciał/a. Podzielimy się tym wszystkim z Tobą w przyjemnej atmosferze oraz przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi trenerskich.

Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej, menedżerów wyższego i średniego szczebla, właścicieli firm, liderów zespołów, menadżerów projektów, koordynatorów oraz wszystkich osób, którym zależy na skutecznym podejmowaniu decyzji w oparciu o swój indywidualny styl myślenia oraz wzrost skuteczności prowadzonych działań.

1. Typ osobowości a świadome podejmowanie decyzji
  2. Poznanie indywidualnego stylu myślenia