Szkolenia z zakresu ochrony ppoż.

Kategorie: BHP

Celem szkolenia jest uzupełnienie wiedzy z zakresu ochrony ppoż. oraz zdobycie praktycznych umiejętności postępowania na wypadek wytępienia pożaru.

Pracownicy zakładu pracy, pracownicy odpowiedzialni za gaszenie pożarów i ewakuację.

Zagrożenie pożarowe. Zapoznanie z instrukcją pożarową obiektu. Rozmieszczenie sprzętu pożarowego w obiekcie. Oznakowanie pożarowe i ewakuacyjne. Ewakuacja i procedury alarmowe. Obsługa podręcznego sprzętu gaśniczego. Pomoc poszkodowanym w pożarach.

Czas trwania szkolenia:

8 h dydaktycznych szkolenia stacjonarnego

Cena szkolenia:

negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Osoba prowadząca: Specjalista ds. ochrony ppoż.

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848