Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego

Kategorie: BHP

Celem szkolenia jest przygotowanie do prowadzenia instruktażu stanowiskowego poprzez rozwój umiejętności dydaktycznych w zakresie przekazywania wiedzy dotyczącej wykonywania zadań na stanowisku pracy oraz nauka kształtowania bezpiecznych postaw wśród pracowników.

Osoby przeprowadzające instruktaż stanowiskowy w ramach szkolenia wstępnego z zakresu BHP (kadra kierownicza, pracodawcy, właściciele firm, mistrzowie, brygadziści itp.).

Treści:

Zasady i metody nauczania dorosłych. Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego.
Formy i treść instruktażu. Metody kontroli oraz ocena skuteczności szkolenia. Planowanie i organizacja instruktażu stanowiskowego. Przygotowanie programu szkolenia stanowiskowego.

Czas trwania szkolenia:

5 h dydaktycznych

Cena szkolenia:

negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Osoba prowadząca: specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy z przygotowaniem pedagogicznym.

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848