Szkolenie okresowe dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Kategorie: BHP

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu bezpiecznego wykonywania pracy.

Pracownicy inżynieryjno-techniczni, tj. projektanci, konstruktorzy, technolodzy, organizatorzy produkcji.

Treści:

Przepisy prawnych dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, analiza i ocena zagrożeń oraz metod oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Podstawowe zasady ochrony przeciwpożarowej oraz postępowania w razie pożaru. Postępowanie w razie wypadku, w tym organizacja i zasady udzielania pierwszej pomocy

8 h dydaktycznych szkolenia stacjonarnego + 8 h samokształcenia kierowanego.

Cena szkolenia:

negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Szkolenie przeprowadzane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Osoba prowadząca:

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848