Szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Termin: 27.02.2019
Kategorie: BHP

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu bezpiecznego wykonywania pracy.

Pracodawcy, czyli kierujący przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami oraz inne osoby kierujące pracownikami (mistrzowie, brygadziści, kierownicy wydziałów i innych komórek organizacyjnych).

Przepisy prawne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, analiza i ocena zagrożeń oraz metod oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.

8 h dydaktycznych szkolenia stacjonarnego + 8 h samokształcenia kierowanego.

Cena szkolenia:

negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Szkolenie przeprowadzane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Osoba prowadząca:

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848