Szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP

Kategorie: BHP

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu bezpiecznego wykonywania pracy.

Pracownicy służby bhp i osoby wykonujące zadania tej służby.

Tematyka szkolenia:

Przepisy prawnych dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, analiza i ocena zagrożeń oraz metod oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.

8 h dydaktycznych szkolenia stacjonarnego + 24 h samokształcenia kierowanego.
Cena szkolenia: negocjowana w zależności od wielkości grupy szkoleniowej (minimalna wielkość grupy: 1 osoba).

Szkolenie przeprowadzane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Osoba prowadząca: specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, prawnik specjalizujący się w prawie pracy.

Maciej Stachowski
tel. 506 806 848