Szanowni Państwo!

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie w tym roku świętuje jubileusz 72-lecia swej aktywnej działalności. Jesteśmy jednym z najdłużej działających stowarzyszeń oświatowych, które funkcjonuje na Polskim rynku edukacyjnym kształcąc pokolenia.

Realizujemy usługi edukacyjne w formie kursów, szkoleń, seminariów i warsztatów w różnych dziedzinach wiedzy i umiejętności. Z sukcesem pozyskujemy i realizujemy projekty ze środków zewnętrznych dedykowanych zarówno dla instytucji publicznych jak i mieszkańców Pomorza Zachodniego m.in.: uczniów i studentów, pracowników socjalnych czy seniorów.

Naszym dużym sukcesem jest założenie i prowadzenie czterech placówek oświatowych:

1. Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie – dawniej: Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie (od 1997 r.)
  2. Przedszkola i Żłobka Wyspa Malucha w Przecławiu (od 2011 r.)
  3. Przedszkola i Żłobka Strefa Malucha w Technoparku Pomerania w Szczecinie (od 2015 r.)
  4. Przedszkola Ziarenko w Bielicach (od 2020 r.)

Jesteśmy jednym z 19 Oddziałów Regionalnych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, którego Zarząd Główny mieści się w Warszawie.

Jako organizacja non-profit zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych usług szkoleniowych oraz oferujemy konkurencyjne na rynku ceny. W naszej wieloletniej historii mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma instytucjami państwowymi, samorządowymi, edukacyjnymi oraz z przedsiębiorcami – zawsze mając na względzie jakość usług oraz indywidualne oczekiwania klienta.

Nasz Ośrodek Kształcenia Ustawicznego jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, a jakość naszych usług potwierdza certyfikat jakości ISO 9001:2015.

POLITYKA JAKOŚCI [PDF]

Nieustannie staramy się łączyć wieloletnią tradycję i nasze doświadczenie z ciągłym poszukiwaniem nowych form i obszarów realizacji idei kształcenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz zachęcamy do współpracy!