STEWARDING – najwyższa jakość organizacji imprez

Szkolenie przeznaczone dla osób z uprawnieniami do pełnienia obowiązków służby porządkowej i informacyjnej. Kurs daje możliwość zdobycia uprawnień do pracy przy zabezpieczeniu meczy piłki nożnej organizowanych przez PZPN i EKSTRAKLASĘ S.A.

Kurs zatwierdzony i nadzorowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Osoby pełnoletnie, posiadające uprawnienia członka służby porządkowej i informacyjnej.

• Wprowadzenie do imprez masowych.
  • Steward Istota Pracy.
  • Obsługa Uczestnika Imprezy Masowej- Komunikacja, Zarządzanie, Psychologia Tłumu.
  • Pierwsza Pomoc Medyczna.
  • Bezpieczeństwo Pożarowe.
  • Praca Stewarda na Terenie Imprezy.
  • Zajęcia Praktyczne na stadionie Pogoni Szczecin.
  • Obsługa Imprezy.
  • Sytuacje Kryzysowe.
  • Ocena pracy stewardów z wykorzystaniem prezentacji i formularzy.

Prowadzący:

Akredytowany trener PZPN, ratownik medyczny oraz funkcjonariusz Policji ds. bezpieczeństwa imprez masowych.

Szkolenie zgodne z uchwałą nr III/61 z dnia 30 marca 2016 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie organizacji szkoleń z wykorzystaniem narzędzia szkoleniowego „Stewarding – Pakiet Szkoleniowy PZPN”.

Agnieszka Żyszkiewicz
Joanna Wachnik