Kurs samoobrony dla każdego - Linke Gold Team!

Wysłany przez TWP Szczecin
Wyświetleń: 2884

Opis:

Celem kursu jest nauczenie radzenia sobie w sytuacji werbalnego lub fizycznego ataku, poznanie podstawowych technik z zakresu samoobrony oraz wyrobienie w uczestnikach mentalnych umiejętności do postawienia oporu potencjalnemu przeciwnikowi.

Adresaci:

Proponujemy praktyczne warsztaty dla różnych grup odbiorców, w tym przede wszystkim:
kobiet, seniorów, pracowników bezpośredniej obsługi klienta i urzędników.

Tematyka:

Uczestnicy kursu dowiedzą się w jaki sposób można osłabić agresora. Poznają jego słabe punkty i proste techniki unieszkodliwienia napastnika, które często są oparte na naturalnych odruchach człowieka, dzięki czemu łatwo je zapamiętać i wykorzystać.

Czas trwania:

8 h (sobota i niedziela)

Cena:

150 zł

Ważne uwagi:

Nie trzeba dysponować ogromną siłą lub być dużego wzrostu i postury, żeby poradzić sobie z napastnikiem. Kursy prowadzone są z myślą również o tych, którzy nie mają dobrej kondycji fizycznej.

Osoba prowadzaca:

Maciej Linke (Linke Gold Team) - utytułowany zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu oraz judoka. Piąty w historii posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz w judo (IV dan). Maciej Linke jest także uznanym zawodnikiem mieszanych sztuk walki MMA. Jego dotychczasowe sportowe zmagania zaowocowały wieloma medalami na arenach europejskich i światowych. Niepodważalny autorytet z zakresu sztuk walki oraz dyplomowany trener samoobrony.

Zapisy:

Anna Oleszak
tel. 91 44 80 021
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś się