Język hiszpański - poziom A1 (nauka od podstaw)

Termin: Od 07.10.2019 do 26.02.2020
Wysłany przez TWP Szczecin
Kategorie: Kursy językowe
Wyświetleń: 711

Celem kursu jest nabycie przez uczestników podstawowych umiejętności językowych na poziomie A1/A2. 

Podczas kursu uczestnicy zostaną zaznajomieni ze słownictwem oraz podstawowymi zwrotami używanymi w sytuacjach codziennych. Główny akcent zostanie położony na rozwijanie umiejętności porozumienia się w języku hiszpańskim (przezwyciężenie tzw. bariery językowej) oraz rozumienia ze słuchu. Ponadto uczestnicy poznają podstawowe zasady gramatyczne, zasady poprawnej wymowy oraz pozyskają umiejętność czytania prostych tekstów w języku obcym. Przedstawiony cel zostanie osiągnięty przy wykorzystaniu tradycyjnych i niekonwencjonalnych metod nauczania języków obcych.

Adresaci:

Każda osoba, która chciałaby nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw.

Tematyka:

Tematyka kursu zgodna jest z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego na poziomie podstawowym A1-A2.

Czas trwania:

Kurs trwa 120 godzin dydaktycznych w podziale na dwa semestry:  jesienno-zimowy - 60h oraz wiosenno-letni – 60h

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy, w godzinach 17:30-19:00 (dwie godziny dydaktyczne na jednym spotkaniu), przy ul. Monte Cassino 15 w Szczecinie (centrum miasta). 

Cena:

950 zł/semestr (możliwość płatności w ratach – bez oprocentowania). Płatność przed rozpoczęciem pierwszych zajęć

Ważne informacje:

  1. Organizacja kursu możliwa będzie w przypadku rekrutacji minimum 8 osób. Maksymalna liczba osób w jednej grupie wynosi 12. O uruchomieniu kursu decyduje również dyscyplina wpłat.
  2. Rabat dla osób, które zapiszą się na kurs z koleżanką/kolegą, siostrą/bratem itd. w wysokości 25 zł dla każdej osoby – pod warunkiem czynnego uczestnictwa na zajęciach.
  3. Na kursie zapewniamy: podręcznik i ćwiczenia, notes, długopis, serwis kawowy, zaświadczenie MEN o ukończeniu kurs.

Osoba prowadząca:

Wykwalifikowany i dyplomowany lektor języka hiszpańskiego posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Sumienny, punktualny i kontaktowy wykładowca

Kontakt:

Dział Szkoleń
tel. 91 44 80 021
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.