Adobe Photoshop – kreatywne projekty

Termin: Od 16.04.2019 do 18.04.2019
Kategorie: Kursy komputerowe

OPIS:

Wyostrz swoje umiejętności pracy z Photoshopem! Praktyczny warsztat przygotowujący do pracy z programem Adobe Photoshop w zakresie tworzenia kreatywnych projektów. Kurs nakierowany jest przede wszystkim na praktykę. Wykonasz szereg przykładów, w których wykorzystasz ciekawe narzędzia Photoshopa. Poznasz liczne techniki edycji i obróbki zdjęć, które pozwolą ci osiągnąć oryginalne i przyciągające wzrok efekty. Dowiesz się jak za pomocą kilku niewielkich zmian podkreślić walory zdjęcia i jak nadać mu wyjątkowy styl. Umiejętności, które zdobędziesz są na tyle uniwersalne, że możesz je wykorzystać w praktyce niezależnie od tego jaką odmianą fotografii zajmujesz się na co dzień.

Dla przyszłych grafików, fotografów czy marketingowców pracujących z grafiką rastrową, chcących poznać pełne możliwości programu Adobe Photoshop i tworzyć ciekawe projekty graficzne

1. Tworzenie fotomontaży i modyfikowanie fotografii
  2. Zmiana koloru obiektów, cieni i poświaty
  3. Symulacje odbić i tekstur i efekty świetlne
  4. Dopasowanie kształtu obrazka
  5. Efekt rozmycia obiektów w ruchu
  6. Dopasowywanie kształtu napisów do obiektów
  7. Wytłaczane elementy graficzne
  8. Napis z chromowanymi krawędziami
  9. Napis z fotografii
  10. Ostry pierwszy plan i rozmyte tło zdjęcia
  11. Łączenie dwóch fotografii
  12. Fotomontaż reklamowy
  13. Tworzenie odbić
  14. Tworzenie efektu winiety
  15. Gwiaździste niebo na zdjęciach

10 godzin dydaktycznych, w trybie popołudniowym w dni robocze,  16.IV, 18.IV, w godz.  16:45-20:30, 2x5h

WAŻNE INFORMACJE:

Od uczestnika wymagana jest podstawowa obsługa komputera oraz programu photoshop.

Zajęcia odbywają się w laboratorium komputerowym na stanowiskach dwumonitorowych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie ministra edukacji narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017 poz. 1632)

Dział Szkoleń