Kurs języka angielskiego dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – poziom B2

Termin: Od 03.10.2019 do 27.02.2020

W TWP Szczecin

Wysłany przez TWP Szczecin

Kategorie: Kursy językowe

Wyświetleń: 4764


Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli - nauczyciele, którzy do 31 sierpnia 2020 r. nie zdobędą kwalifikacji do nauczania języka obcego, będą mogli nadal prowadzić zajęcia w przedszkolach z wyjątkiem zajęć językowych. Obecnie trwa okres przejściowy, w którym nauczyciele powinni zdobyć kwalifikacje językowe (do poziomu B2) i móc prowadzić zajęcia z języka angielskiego. 

Pierwszym etapem uzupełnienia kwalifikacji jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu językowego – a kolejnym ukończenie kursu kwalifikacyjnego lub studiów podyplomowych w zakresie wczesnoszkolnego nauczania języka obcego do 31 sierpnia 2020 r. 

Adresaci:

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej nieposiadający kwalifikacji językowych

Tematyka:

Zgodna z programem podręcznika Cutting Edge 3rd Edition Upper-Intermediate. Przygotowanie do zdania egzaminu PTE General, jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego.  W Polsce egzamin PTE General uznawany jest przez MEN jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego. 

Czas trwania:

60 godzin/semestr, zajęcia we wtorki i czwartki, godzina 18:00-19:30, ul. Monte Cassino 15 w Szczecinie, budynek Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP. 

Cena:

950 zł/semestr (możliwość płatności w ratach – bez oprocentowania). Płatność przed rozpoczęciem pierwszych zajęć

Ważne informacje:

  1. Organizacja kursu możliwa w przypadku rekrutacji minimum 8 osób do jednej grupy. Maksymalna liczba osób w jednej grupie wynosi 12. O uruchomieniu kursu decyduje również dyscyplina wpłat. 
  2. Rabat dla osób, które zapiszą się na kurs z koleżanką/kolegą, siostrą/bratem itd. w wysokości 25 zł dla każdej osoby – pod warunkiem czynnego uczestnictwa na zajęciach.
  3. Na kursie zapewniamy: podręcznik i ćwiczenia, notes, długopis, serwis kawowy, zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu w języku polskim.
  4. Nauczyciele mogą zdobyć dofinansowanie na kurs języka angielskiego u pracodawcy lub korzystając ze źródeł zewnętrznych, np. ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS), jakim dysponują Powiatowe Urzędy Pracy.

Osoba prowadząca:

wykwalifikowany i dyplomowany lektor języka angielskiego posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Sumienny, punktualny i kontaktowy wykładowca

Zapisy:

Dział Szkoleń
tel. 91 44 80 021
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.