Język angielski - poziom A1-A2 (nauka od podstaw)

Termin: Od 08.10.2019 do 27.02.2020

W TWP Szczecin

Wysłany przez TWP Szczecin

Kategorie: Kursy językowe

Wyświetleń: 4161


Celem kursu jest nabycie przez uczestników podstawowych umiejętności językowych na poziomie A1/A2. 

Podczas zajęć kursanci poznają zwroty i wyrażenia niezbędne do podstawowej komunikacji w języku angielskim w różnych sytuacjach życiowych, np. w pracy, w czasie wyjazdu za granicę lub w kontaktach z obcokrajowcami w Polsce. Nacisk położony jest na praktyczne użycie języka angielskiego w mowie, a także rozumienie podstawowych zwrotów w wyuczonych i przewidywalnych kontekstach.

Adresaci:

Każda osoba, która chciałaby nauczyć się języka angielskiego od podstaw.

Tematyka:

Tematyka kursu zgodna jest z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego na poziomie podstawowym A1-A2.

Czas trwania:

Kurs trwa 120 godzin dydaktycznych w podziale na dwa semestry: wiosenno-letni – 60h oraz jesienno-zimowy - 60h.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w wtorki i czwartki, w godzinach 16:30-18:00 (dwie godziny dydaktyczne na jednym spotkaniu), przy ul. Monte Cassino 15 w Szczecinie (centrum miasta). 

Cena:

1200 zł/semestr (możliwość płatności w ratach – bez oprocentowania). Płatność przed rozpoczęciem pierwszych zajęć

Ważne informacje:

  1. Organizacja kursu możliwa będzie w przypadku rekrutacji minimum 8 osób. Maksymalna liczba osób w jednej grupie wynosi 12. O uruchomieniu kursu decyduje również dyscyplina wpłat.
  2. Rabat dla osób, które zapiszą się na kurs z koleżanką/kolegą, siostrą/bratem itd. w wysokości 25 zł dla każdej osoby – pod warunkiem czynnego uczestnictwa na zajęciach.
  3. Na kursie zapewniamy: podręcznik i ćwiczenia, notes, długopis, serwis kawowy, zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu w dwóch językach (polskim i angielskim)

Osoba prowadząca:

Wykwalifikowany i dyplomowany lektor języka angielskiego posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Sumienny, punktualny i kontaktowy wykładowca

Kontakt:

Dział Szkoleń
tel. 91 44 80 021
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.