Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku

W TWP Szczecin

Wysłany przez TWP Szczecin

Kategorie: Kursy turystyczne

Wyświetleń: 10782


Celem kursu jest  zapoznanie uczestników z obowiązującymi przepisami dotyczącymi życia i zdrowia uczestników danej formy wypoczynku, zapoznanie z metodami pracy z grupą kolonijną oraz organizacją różnorodnych zajęć z dziećmi i młodzieżą, a także praktyczne i teoretyczne przygotowanie do planowania i organizowania zajęć programowych.

Ukończenie kursu daje uprawnienia do pełnienia obowiązków wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży!

Adresaci: 

Na kurs zapraszamy młodzież, studentów, rodziców i pedagogów oraz inne osoby, które chciałyby sprawować opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas ich sezonowego wypoczynku na koloniach, półkoloniach, obozach, zimowiskach. 

Tematyka:

Program kursu:

Cena:

220 zł

Czas trwania: 

36 godzin dydaktycznych

Ważne informacje:

Wymagania wstępne: ukończone 18  lat, wykształcenie  średnie  (lub w  trakcie nauki), dobry  stan zdrowia potwierdzony  świadectwem lekarskim.

Kurs organizowany na podstawie zgody Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zgodny z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia z 30 marca 2016 r. Dz. U. z 5.04.2016 r. poz 452.

Zapisy:

Dział Szkoleń

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

91 44 80 021, 91 44 89 105