loga

Projekt promuje równe szanse i jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie 8.6 „Kwalifikacyjne kursy zawodowe szansą na nowy zawód!”

„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego”

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Okres realizacji: 01.09.2018 r. – 31.08.2020 r.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

• Osoby powyżej 18 roku życia
  • Osoby uczące się lub pracujące lub zamkujące na terenie województwa zachodniopomorskiego
  • Osoby nie prowadzące własnej działaności gospodarczej

W ramach projektu  uczestnicy skorzystają z następujących form wsparcia:

• Doradztwo zawodowe oraz utworzenie Indywidualnego Planu Działania
  • Udział w kursach zakończonych egzaminem zewnętrznym potwierdzającym nabycie kwalifikacji w zawodach: elektryk, spawacz MAG, spawacz TIG, kucharz oraz Programista Aplikacji w języku Python (wymagana znajomość języka angielskiego)
  • Zwrot kosztów dojazdu  na Indywidualne Spotkania Doradcze/ kursy zawodowe oraz egzamin

Każdy moduł kursu kończy się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym nabycie kwalifikacji zawodowych.

REKRUTACJA DO PROJEKTU CIĄGŁA OD WRZEŚNIA 2018 R. DO WYCZERPANIA MIEJSC. Rekrutacja na kursy Spawacz TIG, Spawacz MAG oraz Elektryk zakończona.

Jak się zgłosić na szkolenie?

Należy pobrać poniższe dokumenty rekrutacyjne, wypełnić je, a następnie wysłać (poczta lub skan) lub dostarczyć osobiście do siedziby Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin. Dokumenty można wypełnić również na miejscu w naszej siedzibie.

Rekrutacja na kursy Spawacz TIG, Spawacz MAG oraz Elektryk zakończona.

Obecnie prowadzimy rekrutację na kurs kucharza z egzaminem czeladniczym oraz kurs programowania w języku Python!!!

Dokumenty rekrutacyjne:

Kontakt: