loga

Projekt promuje równe szanse i jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

„Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej”

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Okres realizacji: 1.10.2018 r. -31.10.2019 r.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

i społecznej
  • Osoby z otoczenia osób z niepełnosprawnościami z terenu województwa zachodniopomorskiego zainteresowane udziałem w terapii rodzinnej.

W ramach Klubu Aktywnej Integracji Społeczno- Zawodowej w Szczecinie uczestnicy projektuskorzystają z następujących form wsparcia:

• treningi rozwoju interpersonalnego
  • indywidualna terapia psychologiczna
  • terapia rodzinna
  • poradnictwo prawne
  • terapia uzależnień/socjoterapia
  • aktywna terapia ruchowa/rehabilitacja/gminastyka
  • warsztaty aktywizacji zawodowej
  • szkolenia zawodowe kończące się egzaminem zewnętrznym
  • 3-miesięczny staż w przedsiębiorstwie
  • pośrednictwo pracy

HARMONOGRAMY DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH REALIZOWANYCH PRZEZ TWP

1. Doradztwo osobiste z elemantami terapi uzależnień / socjoterapii - spotkania ustalane indywidualnie

2. Terapia ruchowa/rehabilitacja - spotkania ustalane indywidualnie w terminie 05.2019 - 07.2019

3. Szkolenia zawodowe

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

4. Staże zawodowe - realizowane idywidualnie. termin zakończenia 31.10.2019

HARMONOGRAMY DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH REALIZOWANYCH PRZEZ INBIT

Zapewniamy:zwrot kosztów dojazdu, stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe,

materiały dydaktyczne

REKRUTACJA DO PROJEKTU CIĄGŁA OD PAŹDZIERNIKA 2018 R. DO WYCZERPANIA MIEJSC.

Jak się zgłosić na szkolenie?

Należy pobrać poniższe dokumenty rekrutacyjne, wypełnić je, a następnie wysłać (poczta lub skan) lub dostarczyć osobiście do siedziby Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin. Dokumenty można wypełnić również na miejscu w naszej siedzibie.

Kontakt:

tel. 91 44 80 021