wyspa malucha
Oczekujemy ofert od nauczycieli kreatywnych, lubiących pracę z dziećmi.

Zakres obowiązków obejmuje:

• realizowanie procesu dydaktycznego w języku angielskim
  • opieka nad dziećmi
  • realizacja atrakcji w przedszkolu wynikających z harmonogramu roku szkolnego

Oferujemy:

• pracę na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w przyjaznych warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, zaangażowanym zespole

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe - dyplom ukończenia filologii angielskiej (lub germanistyki)/ nauczycielskiego kolegium języka angielskiego / certyfikat uprawniający do pracy w przedszkolu.
  • kreatywność, pozytywne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule e-maila prosimy o wpisanie oferta pracy „Nauczyciel języka niemieckiego/angielskiego”.

środa, 12 kwiecień 2017 09:35

Zmiana godzin pracy biura

Uprzejmie informujemy, że w piątek 14 kwietnia 2017 pracujemy tylko do godziny 13:00. Za zmiany przepraszamy.

W dniu 14 marca 2017 r. ponownie otrzymaliśmy zgodę Ministerstra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie kwalifikacyjnych szkoleń dla kadydatów na opiekunów zatrudnionych w żłobkach, klubach dziecięcych oraz dziennych opiekunów.

Pięcioletnia zgoda Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej uprawnia nas do prowadzenia szkoleń:
  • opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
  • uzupełniający dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym
  • dzienny opiekun
  • uzupełniający dla dziennego opiekuna
  • wolontariusz
Serdecznie zapraszamy do udziału w powyższych szkoleniach. Szczegółowe opisy szkoleń oraz terminy znajdą Państwo w zakładce Oferta.
środa, 08 marzec 2017 10:42

Nowa strona internetowa

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Wszystkie uwagi prosimy zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..